Yenilikçi. Dijital Ajans.

Etkili dijital stratejiler, yeni nesil sosyal medya iletişimi
ve yaratıcı pazarlamada hedef kitle odaklı yaklaşımla
bir reklam ajansından fazlasıyız.

BUBA Dijital Ajans

Buba Dijital Ajans Kimdir? Neler Yapar?

Buba Dijital Ajans, yaratıcı ekibiyle birlikte ulusal ve uluslararası pek çok markaya hizmet vermiş, dijital pazarlama sektöründe alanında uzman insanların bir araya gelip ortaya çıkardığı yeni nesil bir dijital ajanstır. Buba Dijital Ajans olarak amacımız, sizi dijital pazarlamanın merkezinde yer alan yaratıcı içeriğin gücü, sürdürülen iletişimin nitelikli bir şekilde analizi ve hedef kitlenizi doğru anlamanın yolları ile başarıya ulaştırmaktır.

Öncelikli adımımız, marka ihtiyacını doğru belirlemek ve ihtiyaca uygun yaratıcı çözümler üretmektir. İhtiyaçlar doğrultusunda uygun stratejiler geliştirir, markayı konumlandırır ve size özel yol haritası çıkartırız. Marka değerini sağlamlaştıran sonuç odaklı fikirler geliştiririz. Trendleri ve yeni mecraları kullanarak markayı hedef kitlesi ile buluştururuz. Marka bilinirliğinizi artırma, müşteri ve potansiyel müşteri kazandırmada size hizmet veren bir dijital ajans olarak sahiplendiğimiz rol büyüktür.

Sizin için düşünür, sizin için tasarlar ve sizin için uygularız.

Sadece bir dijital ajans değil aynı zamanda dijital pazarlama dünyasındaki dijital çözüm ortağınızız. 

hızlıyız
HIZLIYIZ

Prodüksiyon, görsel iletişim tasarımı ve sosyal medya yönetimi sürecinde kendi profesyonel ekibimizle ilerleyerek müşterilerimize hızlı çözümler sunuyoruz. Hızlı çözümler üretirken yaptığımız işin kalitesinden vazgeçmiyoruz.

emin adımlarla
EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ

Yaratıcı çözümler geliştirmeden önce bünyemizdeki analiz ekibi ve strateji uzmanlarımızla yol haritası çiziyoruz. Bu da markayı sonu belirsiz bir maceraya sürüklemek yerine, baştan doğru belirlenmiş çözümlerle sonuca ulaştırıyoruz.

heyecanlıyız
HEYECANLIYIZ

Deneyimlerimizi markalara aktarmak ve birlikte başarılı işler üretebilmek için heyecan duyuyoruz. Çünkü; markaya ne kadar değer katarsak, biz de dijital ajans olarak o kadar geliştiğimize inanıyoruz.
Böylece gelişimi her iki alanda da sahiplenerek işinizi işimiz gibi benimsiyoruz.

Dijital Ajans Hizmetleri

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya, geniş kullanıcı kitlesi ile birçok marka için etkili bir pazarlama alanı oluşturur.
Sosyal medya platformları üzerinde pazarlama yapabileceğiniz, Youtube, Twitter, Facebook, Pinterest ve Instagram gibi bir çok kanal bulunur. Ulaşmak istediğiniz kitleyi belirledikten sonra,
bu kitleye en etkili şekilde hitap edecek sosyal medya kanalları belirlenir. Bu kitle ile markanız arasında bağ kurmanızı sağlayacak sosyal medya içeriklerini kurgulamak ise deneyim ve bilgi gerektirir. Ayrıca klasik pazarlama yöntemlerine göre hedef kitlenizi en ince ayrıntısına kadar ayarlayabilir, daha kesin sonuçlara ulaşabilirsiniz. Bu aşamada Buba Dijital olarak sizlere marka yönetimi konusunda iş ortağı olarak yaklaşıyor ve markanızı daha iyi bir noktaya taşımayı garanti ediyoruz.

dijital ajans sosyal medya
dijital ajans seo hizmeti

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

İngilizce açılımı Search Engine Optimization olan SEO’yu, Arama Motoru Optimizasyonu olarak türkçeye çevirebiliriz. Çevrimiçi dünyada bir bilgiye ulaşmak için en çok kullandığımız araç, Google, Bing gibi arama motorlarıdır. Bu arama motorlarında herhangi bir kelimeyi aradığımız zaman önümüze birçok web sitesi gelmektedir. Bu binlerce sayfa/arama sonucu arasından sıyrılıp sitenizi arama sonuçlarında üst sıralara taşımak, SEO hizmeti ile mümkün hale gelmektedir. Aynı zamanda süreç içerisinde doğru yapılan seo arama motoru optimizasyonu da sonuçlar için aynı derecede önemlidir. Sayfanın içeriğinin anahtar kelimelerle desteklenmesi Google tarafından görünür kılınmasına yardımcı olmakla birlikte aynı içeriği sosyal medya hesaplarınıza entegre etmek web sitenizin trafiğini artıracaktır.

Biz de internet sitenizin tüm sürece uygun olarak geliştirilmesini sağlıyoruz.

İçerik Pazarlama

Doğru içerik pazarlaması stratejisi ile paylaşılan içeriğin, dijital pazarlama ve sosyal medya platformlarında kitlelerin dikkatinden kaçması imkansızdır. Hedef kitlenin ilgilendiği konulara yönelik ilgi çekici ve faydalı şekilde içerik oluşturularak elde ettiğiniz kitlenin aktif müşterilere dönüştürülmesi sağlanabilir. Elbette bu noktada önce içeriğin nitelikli ve kaliteli olması temel unsurdur. Oluşturduğumuz içerik ile müşteriyi markanızın erişim alanında tutarak, doğal bir süreçte hizmetlerinizden yararlanmaya yönlendiriyoruz.

dijital ajans içerik pazarlama
dijital ajans web tasarım

Web Sitesi Geliştirme

Dijital dünyada iyi tasarlanmış bir web sitesine sahip olmak kaçınılmazdır. Ayrıca güçlü bir web sitesi oluşturmak için iyi kurgulanmış bir web sitesi tasarımı ile kaliteli içeriklerinizin ve kuvvetli bir içerik yönetim sisteminizin olması gerekir. Tüm bu donanımlarla web siteniz marka pazarlaması için atacağınız en önemli adımlardan biridir. Hem markanıza ilk defa ulaşan yeni kullanıcılar için, hem de halihazırda var olan müşterileriniz için iyi bir imaj oluşturmanız markanıza büyük katkı sağlar. İyi tasarlanmış bir web sitesinin gerekli olan ilgili alması doğal olacaktır. Aynı zamanda günümüzde web sitelerinin mobil cihazlara uyumlu olarak tasarlanması mobil pazarlama konusunda etkin bir süreç izlemenizi kolaylaştıracaktır.

Dijital Pazarlama

Pazarlama stratejilerinizi dijital ortamdaki mecralara uyarlayarak ve harekete geçerek, internet kullanıcılarının hedefleriniz kapsamında ilgisini çekebilirsiniz. Dijital pazarlama  stratejisi etkili bir şekilde yapılandırıldığı zaman, markanız da dijital pazarlama kanallarında etkin bir iletişimin öncüsü haline gelir. Yapılandırılacak bu pazarlama sürecinin içine e-ticaret, içerik pazarlaması ve online pr gibi çeşitli yöntemleri eklemeniz ise her geçen gün büyümenizi kolaylaştıracaktır.

Biz de Buba Dijital olarak SEO, sosyal medya pazarlaması, e-mail pazarlaması, içerik pazarlama, Influencer pazarlama gibi birçok dijital pazarlama yöntemi arasından size en uygun yöntemleri seçerek etkili bir hizmet sunuyoruz.

Sizin için düşünen, tasarlayan ve sizin için uygulayan yeni nesil dijital pazarlama ajansıyız.

dijital ajans pazarlama
dijital ajans kurumsal kimlik

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik tasarımı bir markanın tanımlanması ve müşteriye nasıl sunulacağının belirlenmesi adına yapılan bir çalışmadır. Çağımızda birçok markanın doğması ve dolayısıyla rekabetin artması, markaların fark edilmesi, tanınması ve hatırlanması açısından zor bir sürecin doğmasına yol açmıştır. Hayata geçirilen özgün ve güçlü bir kurumsal kimlik çalışması ve logo tasarımı, ait olduğunuz sektör başta olmak üzere hedef kitleniz için de etkili bir marka olmanızı sağlayacaktır.

Biz de kurum kimliğinde kurumsal renk kullanımından logoya kadar her şeyin özenle ve bir kültür çerçevesinde oluşturulmasını sağlayarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Grafik Tasarım

Gerek online gerek offline iletişim kanallarındaki görsel dilin etkili kullanımıyla markanızın etki alanını güçlendiriyoruz. Tasarım alanındaki deneyimli ekibimizle web tasarımından motion design’a kadar bir çok görsel materyal üretiyoruz. İhtiyacınıza, amacınıza, hedef kitlenize ve içinde bulunduğunuz mecraya kadar birçok etkeni yaratıcı sürecin parçası haline getirerek çalışmalarımızı başarılı kılmayı hedefliyoruz.

dijital ajans grafik tasarim
Arçelik - Dijital Ajans
Bodrum Cup - Dijital Ajans
Kültür ve Turizm Bakanlığı - Dijital Ajans
Hilton - Dijital Ajans
Cezy - Dijital Ajans
Turkey Home - Dijital Ajans
İKSV - Dijital Ajans
Toçev - Dijital Ajans
Attaa - Dijital Ajans
sidebyside - Dijital Ajans
regie - Dijital Ajans
Horoz Lojistik - Dijital Ajans

Detaylı Bilgi İçin:

Telefon:

0 (216) 342 91 94

Buba Dijital Ajans

Koşuyolu Mahallesi Mahmut Yesari Caddesi No: 85/2

Kadıköy – İSTANBUL

02163429194

[email protected]