Detaylı Bilgi İçin:

Telefon:

0 (216) 342 91 94

İngilizce açılımı Search Engine Optimization olan SEO’yu, Arama Motoru Optimizasyonu olarak türkçeleştirebiliriz. Çevrimiçi dünyada bir bilgiye ulaşmak için en çok kullandığımız araç, Google, Bing gibi arama motorlarıdır. Bu arama motorlarında herhangi bir kelimeyi arattığımız zaman önümüze binlerce sayfa gelmektedir. Bu binlerce arama sonucu arasından sıyrılıp sayfanızı üst sıralara taşımak, SEO hizmeti ile mümkün.
Bu arama sonuçlarının sıralamasını etkileyen birçok etken vardır ve SEO hizmeti tüm bu aşamaları bilen uzmanlar tarafından uygulanarak sayfanızın ilk sayfada görünmesine yardımcı olur. İlk sayfada görünerek çevrimiçi potansiyel müşterilerinize kolayca ulaşabilir, klasik pazarlama yöntemlerine göre daha net analizler alabilir ve pazarlama yatırımınızdan daha çok gelir elde edebilirsiniz.
İlk sayfalarda çıkmak konusunda yeterince bilgi sahibi olmayabilir ya da buna ayıracak zamanınız olmayabilir. Siz markanızla ilgilenirken dijital dünyadaki yüzünüz olan sitenizle ilgilenip aramalarda öne çıkmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

SEO Hizmeti Sonuçlarını Gösteren Ekran

ARAMA MOTORLARINDA ÖNE ÇIKIN

Dünyanın her yerinden milyonlarca insanın çevrimiçi olduğu dijital dünyada arama motorları büyük öneme sahiptir. Arama motorları, aradığımız içeriklere ve web sitelerine ulaşmak için sürekli kullandığımız araçlardır. Bu sayede saniyeler içerisinde aradığımız bilgiye ulaşabiliriz.
Önümüze sayfalarca sıralanan bu web siteleri arasında büyük bir rekabet vardır.
Biliyoruz ki birçoğumuz baktığımız ilk birkaç sonuç içerisinde aradığımızı buluyor ve geri kalan siteleri es geçiyoruz. Bu durumda da bir marka için üst sıralarda olmak büyük önem taşıyor. Bulunduğunuz alandaki potansiyel müşterileri kendinize çekmenizi sağlıyor. Böylece diğer rakipleriniz arasından sıyrılıp müşteriyi kazanan marka siz oluyorsunuz.

İlk sıralarda çıkan bir site google tarafından kaliteli ve kullanıcı için en faydalı arama sonucu olarak bulunuyor. Markanız ile ilgili veya bulunduğunuz bir sektörle ilgili arama yapıldığında ilk sıralarda bulunmanız, kullanıcı açısından güvenilirlik sağlıyor. Bu durum çok tercih edilen bir marka olduğunuz izlenimi yaratıyor ve potansiyel müşterinin size güvenerek sizi tercih etmesine neden oluyor.

Doğru bir yöntemle teknik açıdan da kusursuz hale getirilen siteniz üst sıralarda bulunarak daha çok tıklama alıyor. Bu da daha çok insanın sizi görmesi demek. İçeriğiniz de kaliteli olduğu takdirde daha çok kişi tarafından tanınıyor ve sosyal medyada bilinirliğinizi artırmış oluyorsunuz.

Klasik pazarlama yöntemlerine göre daha kesin sonuçlar veren SEO Hizmeti ile hedef kitlenizi net bir şekilde belirlemek, onlara göre içerik hazırlamak ve en iyi şekilde markanızı tanıtmak mümkün. Bu şekilde ulaşmak istediğiniz kitleye kolayca ulaşabilir ve yatırımınızı kazanca dönüştürebilirsiniz.

SEO STRATEJİMİZ VE DİKKAT ETTİKLERİMİZ

SEO bu konuda uzmanlaşmış kişiler tarafından yapıldığında daha iyi sonuç alınması mümkün bir hizmettir. Çünkü arama motorları çeşitli algoritmalarla sıralamayı belirler ve bu algoritmalara uymuyorsa, sitenizin içeriği kaliteli de olsa sıralamalarda yükselmeniz mümkün olmayabilir. SEO Hizmeti ile ilgili aşamaları sizinle paylaştığımız bu yazıyı okumanız, süreç hakkında daha detaylı bilgi edinmenizi sağlayacaktır.

On-Page SEO (Site İçi Optimizasyon)

Sayfa içi optimizasyonunda SEO kurallarına göre içerik hazırlayarak sitenizin kalitesini arttırıyoruz. Sıralama konusunda büyük önem taşıyan site içini büyük bir özenle hazırlıyoruz. Sitenizde hedef kitlenizin en çok arattığı anahtar kelimeleri saptayarak sayfanızı ona göre şekillendiriyoruz.

Off-Page SEO (Site Dışı Optimizasyon)

Sayfa dışında yapılacak çalışmalar arasında ise sitenizin diğer sosyal medya ortamlarında ve sitelerde varlığını arttırmaya yönelik çalışmalar vardır. Diğer siteler tarafından parmakla gösterilen siteler arama motorlarının gözünde değer kazanmaktadır. Hedef anahtar kelimelere uygun site dışı SEO çalışmalarımızla bunu sağlıyoruz.

Hız

Sayfanızın hız faktörü, özellikle mobil olmak üzere sıralamayı doğrudan etkiliyor. Rakip siteleri de göz önünde bulundurarak sitenizin olması gereken ideal hızı hesaplıyor ve sitenizi buna göre analiz ediyoruz. Bu şekilde sitenizin hız optimizasyonu için yapılması gereken çalışmaları ve önerilerimizi sunuyoruz.

Kullanıcı Deneyimi

Google sıralamaları birçok algoritmaya bağlıdır. Bunlardan biri de kullanıcı deneyimidir. Bu şu demek oluyor ki, sitenize gelen tıklamalar kadar, tıklayan kullanıcıların sitenizde ne kadar süre gezindikleri, ne kadar kaldıkları da önemli. Bu kriterler kullanıcının içeriğinizi ne kadar faydalı bulduğunu anlamayı sağlıyor. Eğer kullanıcı deneyiminiz iyi değilse sayfanızın düzeltilmesi zor ceza puanları alması muhtemel. Bu yüzden sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştirmeye yönelik analizler ve çalışmalar yapıyoruz.

Raporlama

SEO Hizmeti uzun soluklu bir iştir. Bu yüzden tüm aşamaları raporlayarak sonraki süreç için daha iyi bir plan hazırlıyoruz. Siteniz için yaptığımız çalışmaları sürekli takip etmenizi sağlayacak şekilde düzenli olarak analiz yapıyor ve bunu size raporluyoruz.

Gördüğünüz gibi SEO Hizmeti bir çok aşamayı kapsıyor. Birçok farklı faktöre bağlı olan arama motorlarında sizi üstlere taşıyabilmek için profesyonel bir hizmet sağlamaya çalışıyoruz. Bunun için her aşamada yetkili ve deneyimli, büyük bir ekiple çalışıyoruz. Yaptığımız işte en çok dikkat ettiğimiz nokta, size ihtiyacınız olan hizmeti verebilmektir. Bunun için ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde hesaplıyor ve sizin için en iyi stratejiyi belirliyoruz. Markanızın dijital dünyada en iyi şekilde varlığını gösterebilmesi için doğru bir planlama yapıyor ve hızlı ve disiplinli bir şekilde markanız için çalışıyoruz. Sizinle kurduğumuz iletişimi bir gereklilik olarak değil bir iş ortağı gibi yapıyor ve gelişiminizi sizin kadar önemseyerek çalışıyoruz. Her biri kendi alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız ile sizin için en iyi SEO Hizmeti ile markanızı yükselteceğimizden emin olabilirsiniz.

İHTİYACINIZ OLAN PROFESYONEL DESTEK

Söz konusu SEO hizmeti olduğunda bir uzmanla çalışmak en doğru seçim olacaktır. Yanlış ve eksik yapılan bir SEO Hizmeti sayfanızın sıralamasını düşürebilir ve dönülmesi zor site zararlarına yol açabilir.
Alanında uzman ve yıllardır bu işi yapan ekibimiz sizin için iş başında. Yurt dışı ve yurt içi birçok uzmanla aktif işbirliğini sürdüren SEO ekibimiz, tüm gelişmelerden haberdar oluyor ve her gün kendini güncelliyor. Tecrübesine kaynaklık eden başarılı işleriyle hem kendine hem çalıştığı markalara destek oluyor. Yıllardır bir çok küçük ve büyük işletmeleri sıralamalarda yukarılara taşıyarak işlerine destek olmuş bir ekip olarak sizin markanızı da dijital dünyada yükseltmemiz için bize güvenebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin:

Telefon:

0 (216) 342 91 94

Buba Dijital Ajans
Koşuyolu Mahallesi Mahmut Yesari Caddesi No: 85/2
Kadıköy – İSTANBUL
02163429194
[email protected]