Detaylı Bilgi İçin:

Telefon:

0 (216) 342 91 94

Güçlü sosyal medya yönetimi proje ekibimizle birlikte, tam olarak ihtiyacınız olan planlamayı yapıyor ve markanızı görünür kılıyoruz. Markanızı benzerlerinden ayıracak noktaları hedefleyerek sizin için en iyi stratejiyi belirliyor, ve bu plan doğrultusunda belirlediğimiz hedef kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz. Yaptığımız planı uygularken, düzenli aralıklarla sosyal medya raporları çıkararak stratejimizi güncelliyor ve en başarılı sonuca ulaşmanız için durmadan çalışıyoruz. Sosyal medya yönetimi çalışmaları tecrübeli, deneyimli, kreatif bir ekip tarafından yapıldığı takdirde hedef kitleye en doğru şekilde ulaşılabilir. Sektörde birçok markaya sosyal medya yönetimi yaparak değer katmış ve yükselmesine katkıda bulunmuş profesyonel ekibimizle, dijital dünyada olmak istediğiniz yeri kolayca elde edebilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA MARKANIZI ÖNE ÇIKARIN

Dünyanın her yanından insanların saniyeler içerisinde iletişim kurmasına aracılık eden sosyal medya, müşteriye ulaşmak için tüm büyük markaların kullandığı bir iletişim yoludur. Etkili bir sosyal medya yönetimi ile dijital dünyada markanızın bilinirliğini artırmak, potansiyel müşterilerinize ulaşmak ve oluşturduğunuz orijinal içerik ile kendi kitlenizi yaratmanız mümkün.
Bir markanın, aktif bir sosyal medya yönetimi kampanyası ile, ürettiği güncel içerikler ve müşteri ile olan sürekli diyalogları sayesinde müşterilerin marka ile kurduğu bağ güçlenebiliyor, marka müşterilerin güvenini kazanabiliyor ve bu da beraberinde daha çok potansiyel müşteriye ulaşma olasılığı sağlıyor.
Ürettiğiniz orijinal içerik ile benzerlerinizden kolayca sıyrılabilir ve markanızı öne çıkarabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi

Şimdi aktaracağımız bilgiler, sosyal medya yönetimi ile kitlenize ulaşmanın ne kadar önemli bir pazarlama yöntemi olduğunu anlamamıza yardımcı olacaktır.

  • Profesyonel sosyal medya yönetimi sayesinde web sitelerinin trafiği %91 artabiliyor ve daha ilgili bir hedef kitleye ulaşma ihtimali %71 artıyor.
  • Sosyal medya ve bloglar, Türkiye’de aktif internet kullanıcılarının yaklaşık %63’sine ulaşıyor. (51 milyona yakın)
  • Çevrimiçi tüketicilerin %43’ü sosyal medya hayranları veya takipçilerinden oluşuyor.
  • Facebook kullanıcılarının %20’si reklamlardan ve orada gördükleri yorumlardan dolayı bir şey satın alıyor.
  • Twitter kullanıcılarının %67’sinin, takip ettikleri markaları satın alma olasılığı daha yüksek oluyor.
  • B2B işletmeleri LinkedIn kullanarak, müşteri ediniminde %61 başarı oranı ile karşılaşıyor.

YÖNETİM STRATEJİMİZ VE DİKKAT ETTİĞİMİZ DEĞERLER

Araştırma ve Analiz:

Size özel sosyal medya yönetimi planını hazırlarken, işe öncelikle markanızı inceleyerek başlıyoruz. Markanızın şu anda sektör içinde nerede bulunduğu, ulaşmak istediği nokta, hedef kitlesi ve potansiyel müşterileri ve rakipleri hakkında detaylı bir bilgi sahibi olduktan sonra bu bilgileri analiz ediyor ve ulaşmak istediği konuma göre ihtiyaçlarını belirliyoruz.

Stratejik Planlama:

Güçlü bir stratejinin geliştirilmesinde, hedef kitlenize en etkili şekilde ulaşacak kanalları kullanıyor olmak ve hedef kitlenize özel içerik planı yapıyor olmak önemlidir. Yaptığımız araştırma ve analize göre hedef kitlenizi ve potansiyel müşterilerinizi belirleyerek, onlar ile en etkili şekilde iletişim kuracağınız sosyal medya platformları ile sosyal medya yönetimi ve pazarlama planınızı oluşturuyoruz.

Marka Geliştirme ve Konumlandırma:

Büyük küçük her işletmenin gelişmesinde başlanılan yerden çok nasıl bir yol izlendiği etkilidir. Markanızın şu anki durumuna göre bir yol haritası belirliyor, bu süreçte sosyal medyada kendinizi en iyi şekilde ifade edebilmenizi sağlamaya çalışıyoruz. Sizi rakipleriniz arasından sıyırarak dijital dünyada ön plana çıkarıyor ve markanızın büyümesi için sağlam adımlarla ilerliyoruz.

İçerik Stratejisi:

Rakiplerinin sosyal medya yönetimi olarak ne yaptıklarını analiz ederek sizi onların önüne geçirecek orijinal içerik planları hazırlıyoruz. Uzman ekibimizle, markanızı en iyi şekilde yansıtacak ve potansiyel müşterilerinize kolayca ulaşmanızı sağlayacak içerikleri üretiyoruz. Yaptığımız sıradışı çalışmalarla sosyal medyada bilinirliğinizi artırıyor ve markanıza güç katıyoruz.

Raporlama:

Markanız için yaptığımız tüm bu çalışmaları düzenli olarak değerlendiriyor ve planımızı raporlarımız doğrultusunda güncelleyerek ilerlemeye devam ediyoruz. Biz sizin için en iyisini hazırlarken, sizi her aşamadan haberdar ediyor ve gelişim raporlarını sizinle paylaşıyoruz.

Tüm bunları gerçekleştirirken sizin için en iyisini düşünüyor ve bugüne kadar yaptığımız diğer işlerde olduğu gibi sizi en hızlı şekilde sonuca ulaştırmayı hedefliyoruz. Disiplinli ve sonuç odaklı çalışarak markanızı kısa sürede hak ettiği konuma ulaştıracağımızdan emin olabilirsiniz.

İHTİYACINIZ OLAN PROFESYONEL DESTEK

Sosyal Medya Yönetimi

Yaptığımız tüm işleri büyük bir özenle yapıyor ve yalnızca içerik üreten bir sosyal medya ajansı olarak kalmayıp markanızın iş ortağı olarak, gelişmesine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.
Tecrübemiz ve hepsi kendi alanında profesyonel olan takım arkadaşlarımızla, tam olarak ihtiyacınız olan sosyal medya yönetimi planlamasını yapıyor ve olabilecek en kısa sürede sizi diğer markalardan sıyırarak dijital dünyada öne çıkarıyoruz.
Yıllardır sektörde birçok başarılı işe imza atarak markalara değer katmış ve büyümesine katkıda bulunmuş bir sosyal medya ajansı olarak, bizimle çalışarak sosyal medyada markanızı istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin:

Telefon:

0 (216) 342 91 94

Buba Dijital Ajans
Koşuyolu Mahallesi Mahmut Yesari Caddesi No: 85/2
Kadıköy – İSTANBUL
02163429194
[email protected]