Detaylı Bilgi İçin:

Telefon:

0 (216) 342 91 94

Dijital dünyada iyi tasarlanmış bir web tasarım sahibi olmak, marka pazarlaması için atacağınız en önemli adımlardan biridir. Hem markanıza ilk defa ulaşan yeni kullanıcılar için, hem de halihazırda var olan müşterileriniz için iyi bir izlenim oluşturmanız markanıza büyük katkı sağlar. İyi tasarlanmış bir web sitesinin, iyi geçen bir ilk tanışma gibi düşünebiliriz.
Web siteniz sizi tanıtan en önemli araçlardan biridir. İyi bir web tasarım, kullanıcılara en etkili şekilde hitap ederek onları kazanabilir, ürettiğiniz içeriklerle kendinizi en iyi şekilde anlatabilir ve müşterilerinizin güvenini kazanabilirsiniz.
Hemen hemen büyük küçük her kuruluş ve marka bir web sitesine sahip olsa da, iyi bir web tasarımına sahip olanlar oldukça azınlıktadır. Birçok yetersiz web tasarım hizmeti yüzünden, yetersiz ve kalitesiz web sayfaları ile karşılaşmak mümkün. Bu durum markalarının kötü tanıtılmasına, potansiyel müşterilerini kaçırmaya neden olabilir ve pazarlama stratejilerini kötü etkiler.
Pazarlama açısından en önemli etkenlerden biri olan web tasarımında, profesyonel bir yardımla istediğiniz etkide bir pazarlamaya ve kesin sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım Hizmeti

Web Tasarım ile Etkili Pazarlama

Pazarlama stratejileri arasında, dijital pazarlamanın öneminin giderek arttığı bir durumda, iyi bir web tasarımına sahip olmak, markanız için en büyük yatırım olacaktır. İyi bir web site, iyi bir izlenim demektir. Web sayfanıza uğrayan kullanıcıları, potansiyel müşteri olarak görebiliriz. Web sayfanıza ilk kez uğrayan kullanıcılar, tasarımın kullanışlı ve kaliteli olmasına göre, sizin hakkınızda bir düşünceye sahip oluyorlar. Eğer bu izlenim ve düşünce iyiyse markanıza güvenleri artıyor ve bu potansiyel müşterileriniz, gerçek müşterilere dönüşerek size pazarlama getirisi olarak geri dönüyor.

Profesyonel Web Tasarım

Bugün pek çok sektörde, binlerce marka ve şirket arasında görünür olmak için doğru kanallarla bir pazarlama stratejisi geliştirmek oldukça önemlidir. Her sektörde, müşterilerin ihtiyaçlarına hitap eden binlerce seçenek oluyor. Çevrimiçi kullanıcılar genelde ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak markalara ulaşmak için arama motorlarını kullanıyor. Önüne gelen web sayfalarından, en kaliteli bulduğu ve güvendiği markalardan ihtiyacını karşılıyor. Bu durumda etkileyici bir web tasarımına ve kullanıcı dostu bir sayfa yapısına sahip olması önem taşıyor. Böyle bir web tasarım sürecinde izlediğimiz yoldan bahsedeyim kısaca.

İHTİYAÇ ANALİZİ

Bir işe başlarken, markayı incelemek yapılacak ilk işlerdendir. Böylece markayı tanır ve onun istekleri doğrultusunda bir çalışma planı oluştururuz. Öncelikle markanızı tanıyor ve web sayfanızın ihtiyaçlarını belirliyoruz. Bu sitenin ne amaçla kullanılacağını, hedeflerini ve kazanımlarını bularak web tasarım için bir plan oluşturuyoruz. Seçtiğimiz hedef kitleye en iyi şekilde ulaşacak tasarımı planlıyoruz.

PLANLAMA

Sitenize gelen kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilmesi, iyi bir web tasarım için öncelikli kriterlerden biri. Kullanıcılarınızın istediklerine en kolay şekilde ulaşabilecekleri, amacına uygun, kullanıcı dostu bir web tasarım sahibi olmak oldukça önemli. Bu aşamada web siteniz için en uygun ve güncel altyapının hazırlanmasına özen gösteriyoruz.

TASARIM VE UYGULAMA

Yaptığımız tasarımların markanızı en iyi şekilde ifade etmesi, değerlerini yansıtması, tasarımda en çok dikkat ettiğimiz şeylerden birisidir. Bu yüzden tamamen sizi yansıtacak, yaratıcı ve özgün bir tasarım yaratmak için çalışıyoruz.
Arama motorlarına uyumlu bir altyapıyla öne çıkmanıza yardımcı olacak bir tasarım sunuyoruz. Ayrıca isterseniz SEO ve SEM uyumlu, arama motorlarında öne çıkmanıza yardımcı olacak içerikler de hazırlıyoruz.

Markanıza Özel Özgün Web Tasarım

Markanızı en iyi şekilde ifade edecek, en etkili şekilde marka mesajınızı iletecek ve kalıcı bir görsel izlenim oluşturacak bir sunmak için çalışıyoruz. İyi bir web tasarım çalışmasında dikkat edilmesi gereken birçok unsur vardır. Tüm bu unsurları en iyi şekilde seçerek markanıza özgün web tasarımını oluşturuyoruz.
Öncelikle dikkat ettiğimiz nokta, görsel yerleşimdir. Kullanıcıların istediği bilgiyi anında bulabileceği, gereksiz yazı ve görsellerle görüntü kirliliği ve karmaşaya sebep olmayan tasarımlar oluşturuyoruz.
Markanızı en iyi şekilde yansıtacak renkleri seçmek de web tasarım sürecinde önemli bir unsur. Özenle seçilen renklerle hem etkili bir iletişim kurmuş hem o renkle özdeşleşen markanızla akıllara kazınmış olursunuz.
Grafik düzeni de sitenize özgünlük katacak web tasarım unsurlarından birdir. Doğru ve yeterince yerleştirilen logo, fotoğraf ve resimlerle içeriğinizi destekleyerek daha etkili bir ifade biçimine kavuşabilirsiniz.
Tipografi, yani yazı tipi de markanızla bütünleşecek bir web tasarım unsurudur. Hem okunaklı hem de etkileyici bir yazı tipi kullanarak iyi bir web tasarımına sahip olursunuz.

Özgün Web Tasarım Hizmeti

Tecrübeli Ekipten Profesyonel Destek

Yukarıda da ifade etmiş olduğumuz gibi, bir web sitesine sahip olmak, pazarlama için yeterli değildir. Yetersiz bir web sitesi pazarlamanıza katkı sağlamamanın yanında, sizin hakkınızda kötü bir izlenime ve müşteri kaybına neden olabilir. Bir sitenin kullanıcı dostu olması, etkili bir tasarıma ve kaliteli bir altyapıya sahip olması gerekmektedir. Böyle bir site ile istediğiniz pazarlama hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Size en iyi web tasarım hizmetini sunabilmek için, yaratıcı tasarımcılar ve sanatçılarla birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm ekip arkadaşlarımız yıllarını bu alanda çalışarak ve kendilerini geliştirerek yetişmiş, donanımlı çalışanlardan oluşturuyor. Üstelik uzun yıllar birlikte çalışarak sistemini oturtmuş ve disiplinli bir ekip olarak, işlerimizi en iyi şekilde ve en kısa sürede yapıyoruz. Yıllardır bir çok büyük ve gelişmekte olan markanın web tasarımını yaparak markalarının büyümesine katkı sağladığımız gibi, sizin de yükselmenize yardımcı olmak için hazırız.

Deneyimli Web Tasarım Ekibi

Detaylı Bilgi İçin:

Telefon:

0 (216) 342 91 94

Buba Dijital Ajans
Koşuyolu Mahallesi Mahmut Yesari Caddesi No: 85/2
Kadıköy – İSTANBUL
02163429194
[email protected]